​​​​​​​

מזה שפכטל אמריקאי ?

שפכטל אמריקאי זה חומר מיוחד שבאמצעות ניתן להחליק את הקירות ולמלות את החורים או הסדקים הקטנים והעדינים שקיימים בקיר, באמצעות השפכטל האמריקאי ניתן למלות את הקיר ולאחר שהוא מתייבש עם שפשוף נכון בניירות זכוכית מתאימים ניתן להגיע לקיר חלק כמו זכוכית.

השפכטל האמריקאי מיוחד בעיקר להחלקת קירות ולא לסתימת סדקים גדולים וחורים בקירות, על מנת להגיע לרמת גימור יפה ונכונה כאשר מעוניינים לסתום חורים בקיר מומלץ לפתוח את הסדק או החור ולמלות אותו בחומר שניקרא קלסימו, לאחר שהקלסימו מתייבש הוא חזק ועמיד ניתן למרוח עליו את השפכטל האמריקאי ולאחר שיתייבש לשפשף ולצבוע.
​​​​​​​

למה צריך שפכטל אמריקאי ?

כאשר מבצעים שיפוץ בבית או לחלופין רוצים לחדש ולצבוע את קירות הבית, פעמיים רבות אנו נתקלים בנזקים רבים שקיימים על הקירות ולפעמים לא נגלים אל העין כאשר הקירות צבועים בלבן.
לאחר שצובעים את הקירות בצבע אחר רואים את כל הנזקים הקיימים בקירות וכאן נכנס השפכטל האמריקאי שבעזרתו ניתן להגיע לרמה גבוהה ביותר לאנשי מקצוע מנוסים.
עבודת השפכטל דורשת מיומנות,מקצועיות והמון ניסיון בתחום, מדובר בעבודה קשה ומדוקדקת אשר רק אנשי מקצוע טובים מסוגלים לתת רמת גימור יפה ואיכותית.
 
לאחר מריחת השפכטל האמריקאי על הקירות בצורה נכונה ובנחה והעבודות ההכנה בוצעו בהתאם, צריך לעבור על השפכטל עם שני סוגים של נייר זכוכית מיוחד המיועד בדיוק למטרה זו.
לאחר השפשוף וסיום העבודה ניתן לצבוע את הקירות וכל צבע שתרצו ואז תהנו מקירות יפים חלקים וכל צבע שתשימו עליהם פשוט יהפוך אותם לווואווו אחד גדול.

באיזה שכטפל אמריקאי כדאי לבחור ?

בשוק ישנם סוגים רבים של שפכטל אמריקאי המיועד להחלקת קירות, כמו בצבעים ובכל החומרים השונים יש המון סוגים של איכויות, כמובן שסוג החומר משפיע גם על עלותו, רמת הגימור וכמובן עמידותו לאורך זמן.
אם תעשו שימוש בשפכטל אמריקאי זול כל העבודה תהיה לחינם, הגימור שלהם לא יהיה חלק, השפכטל הזול עלול להיסדק ולפול מהקיר ואז כל העבודה שהשקעתם ירדה לטמיון.
לכן כאשר אתם רוצים לעשות שפכטל אמריקאי או החלקת קירות שזה בעצם אותו הדבר תפנו לאנשי מקצוע טובים.
ידיים טובות מבצעת שפכטל אמריקאי (החלקת קירות) ברמת גימור הגבוהה ביותר  שתמצאו.


קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק