שיפוצניק - ידיים טובות 


אחד המקצועות שהם בעלי כינוי שאין ברור אם מדובר בכינוי מקצועי או עוקצני הוא זה של השיפוצניק. שיפוצניק הוא כל מי שעוסק שיפוץ של דירות ובתי עסק ואשר מסוגל לתת מענה מקיף לצרכי השיפוץ הנדרשים בנושאים שונים.

בחירה של שיפוצניק איכותי אינה משימה פשוטה ועל כך במאמר הבא.
אחד מבעלי המקצוע שאינם מוגדרים באופן רשמי אך הם רבי מעשים הוא זה של השיפוצניק. הכינוי הזה שבעבר היה כינוי עוקצני הפך בשנים האחרונות לכינוי מקצועי שכן רבים לא יקראו לבעל מקצוע המשפץ את ביתם קבלן שיפוצים אלא שיפוצניק כיוון שזו ההגדרה שהושרשה.

אם כן, מהו שיפוצניק?

שיפוצניק הוא כל מי שנדרש למלאכת שיפוץ בית, דירה או בית עסק ומסוגל לתת מענה לכל צרכי השיפוץ של בעל הבית שהזמין אותו לביצוע העבודה. שיפוצניקים מקצועיים בעלי ניסיון וידע בתחום הבניה והשיפוצים מעניקים שירות מקיף במרבית המקרים, כזה המכסה את כל צרכי בעל הבית ומאפשרים שיפוץ גדול כקטן הודות לניסיונם ויכולתם הטכנית הגבוהה.

במה מתמחים שיפוצניקים?

שיפוצניק למעשה אינו בעל התמחות ספציפית בתחום הבניה והשיפוצים והוא אחד המבין בתחומים רבים של עבודות בענף זה. במקרים מסוימים מדובר על מי שיש בידיו הכשרה רשמית כאינסטלטור, חשמלאי או רצפות, אך על אלו הוא הוסיף לצבור ידע וניסיון בתחום הבניה וכיום מסוגל לספק שירות מקיף לפי צורך המזמין.

בין ההתמחויות בתחום השיפוצים שיש למרבית השיפוצניקים:

טיח, סיד וצבע
ריצוף וחיפוי קירות
אינסטלציה
חשמל ותקשורת
עבודות גבס

כיצד מוצאים שיפוצניק מתאים ?

בחירה של שיפוצניק אינה קלה. בתחום יש שיפוצניקים נפלאים עם יכולת מקצועית גבוהה, אמינות ותודעת שירות ואילו ישנם גם רבים שהם אינם כאלו והם יותר "חאפרים" מאשר שיפוצניקים. מכיוון שרף הכניסה לתחום אינו גבוה ביחס למקצועות אחרים, רבים מצאים עצמם עוסקים בכך למחייתם אך אינם בעלי היכולת המספיקה מבחינה מקצועית או אנושית לעבודה שכזו כראוי.
 
על מנת שתבחרו בשיפוצניק טוב ולא להיפך חשוב לחפש היטב ולקבל המלצות מחברים ומכרים אשר עברו שיפוץ בביתם או בבית העסק שלהם בעת האחרונה (שנה שנתיים לכל היותר). לאחר מכן רצוי לבדוק באינטרנט מידע נוסף אודות אותו שיפוצניק וטיב העבודות שלו.
 
במידה ומצאתם אחד ראוי בעל המלצות חמות, מומלץ לערוך הסכם עבודה מפורט וברור בנוגע לתנאי התשלום, שלבי העבודה והמחויבות של השיפוצניק ושלכם לאורך כל העבודה ולאחריה. בדרך זו תבטיחו כמה שניתן ביצוע שיפוץ בצור הנכונה ומבלי להיתקל בהפתעות לא נעימות

בוא נשוחח על השיפוץ הבא שלך
חייג 073-205-1218 
או מלא פרטים ונציגנו יחזרו במהרה
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק