שיפוץ מטבח לשף פרטי

 
במגזר הפרטי, שיפוץ מטבח יהיה שונה במהותו למול שיפוץ מטבח לשף פרטי. נכון שמדובר על נוחות אבל המטבח הביתי שלנו, אמור להיות יפה כי הוא לרוב יחידה אחת עם הסלון. עבור השפים- שיפוץ מטבח  הוא שונה בתכלית, היות והשפים עושים שימוש במטבחים לא למען  עיצוב כי אם לנגישות ונוחות בבישול כמויות גדולות של מזון לקייטרינג, אירועים או מסיבות פרטיות. ייתכן כי שיפוץ המטבח של השפים הפרטיים, יכלול החלפת ציוד כגון תנורים, כריים, הוספת "אי" גדול יותר, כיורים ועוד. המטבח של השפים הינו מאסיבי ואמור להיות בנוי מחומר גלם כמו נירוסטה, אשר עמיד בפני חלודה וכן, נעשה שימוש בהרבה מם לשטיפה של חומרי הגלם והכלים השונים.   
 
ישנם מעצבי מטבחים שמיועדים לשפים פרטיים, כך שהם שמים את הדגש על הנוחות של השף בעת הכנת המזון ונוחות עוזרי השף והצוות שמסייע לו בהכנת המזון עבור כמות גדולה של אנשים.במקרים רבים, יש להחליף תשתיות של חשמל או אינסטלציה היות והבלאי שלהם הוא מואץ, אך באותה ההזדמנות יש להחליף מתקנים במטבח.

 

התייעצות עם בעל מקצוע המתמחה עם שיפוץ מטבחים מקצועיים לשפים

 
בכל בעל מקצוע, יש את התחום שלו וכן תתי תחומים, כגון שיפוץ מטבח לשף פרטי שהוא שונה לחלוטין, מאשר שיפוץ מטבח לאנשים מהמגזר הפרטי. החכמה היא תכנון נכון והוספת מתקנים מקצועיים שמשמשים את השפים. התקציב הינו גורם חשוב שיש לקחת בחשבון, לפני שיפוץ של מטבחים מקצועיים המיועדים להכנת מזון בכמות גדולה לכל מיני מוסדות או גורמים המזמינים את המזון מאנשים מקצועיים כגון שפים. מטבח של מסעדה למשל, יהיה שונה ממטבח של שף פרטי שבבעלותו חברת קייטרינג.
 
כדאי לקחת כמה הצעות מחיר מאנשים שמתמחים בבנייה או שיפוץ של מטבחים המיועדים לשפים.  ישנם שפים שיודעים כי שיפוץ המטבח ולא רכישה של מטבח חדש, יחסוך להם  בהוצאות ולכן, יש לקבל הצעות מחיר ולהשוות אותם מול עוד כמה אנשי מקצוע בתחום.
 
 

התאמת השיפוץ למטבחי שף

 
ישנם אנשים המתמחים בנטבח המוסדי ובמטבחי השף שהם מן הסתם גדולים ומקצועיים יותר.  רעיונות למודלים של מטבחי שף, נראים בתכניות הטלוויזיה בתחום הבישול והקולינריה. את כל הגורמים של השיפוץ, יש לקחת בחשבון, לאחר שאיש מקצוע מומחה, יגיע לנקום ויחליט יחד עם השף, מה כדאי לו לשפץ ומה תהיה עלות השיפוץ. עבור השפים, מדובר בהוצאה מוכרת הם יסכימו לשפץ בצורה המקצועית ביותר את מטבחם, היות וכך או כך, שיפוץ זה יחסוך להם בהוצאות.
 
 
 
 


קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק