שיפוץ מבנים

​​​​​​​
שיפוץ מבנים משותפים רבים צוברים שנות ותק רבות ונותרים לעתים בעלי מראה של שניים או שלושה עשורים לאחור ביחס למבנים חדשים יותר בסביבה שלהם.

 
שיפוץ מבנים שכאלו בצור המקצועית יחזיר להם את המראה החדש ויבטיח עליית שווי הנכסים שבבניין. עוד במאמר הבא.
 
בעוד שוק הנדל"ן בישראל כמעט ואינו מציע בניה של פרויקטים חדשים רחבי היקף בערים הגדולות וישנה מצוקה חמורה של נדל"ן למירה, הדבר הגורם לעליית מחירים חדה בשנים האחרונות בישראל, הרי שמבנים רבים כמעט ואינם נהנים מאותה עליית מחירים והדירות שבאתם הבניינים עולות רק במעט ביחס למבנים חדישים יותר באותה השכונה. הסיבה לכך היא לא העובדה כי הבניין עצמו ישן אלא כיוון שהוא ניראה כזה וזוהי התדמית שלו. ותדמית כידוע – ניתן לשנות.

שיפוץ מבנים – כורח המציאות

מבנים שניבנו לפי שניים, שלושה או ארבעה עשורים הינם מבנים מצוינים המציעים חדרים גדולים ומרווחים יחסית לאלו של היום ובמרבית המקרים הם ממוקמים בשכונות ותיקות ויציבות בכל עיר. בשל כך שווי הדירות שבהם אמור להיות גבוה ביחס למבנים חדשים יותר ולא להיפך. כל שיש לעשות הוא שיפוץ המבנה וחידוש המראה שלו כך שיהיה שווה ערך לאלו החדשים מבחינה ויזואלית (חיצונית).
שיפוץ מבנים שכאלו הוא כורח המציאות לכל מי שרוצים שערך הדירות שלהם יאמיר ויעלה בצורה חדה ולעתים חזות הבניין תשפיע בטווח של 10-20 אחוז על שווי כל דירה שבו. השיפוץ חייב להיות נכון, ממוקד בנקודות החולשה ובעיקר מקצועי ועם תוצאות גמר איכותיות.

השלבים ב-שיפוץ מבנים

שיפוץ מבנים כולל בתוכו מספר שלבים שיש לעבוד בהם על מנת להשיג תוצאות יעילות:
שיפוץ ושיקום בטונים – שטיפה חיצונית בלחץ מים גבוה, תיקון פגמים במבנה וביסודות, הסרת חלודה מנקודות בעייתיות וכדומה.
צביעת קירות חיצוניים – צביעה של קירות הבניין בצבע אקרילי אטום ועמיד למים, אפשרותך לצביעה עם מרקם בהתאם לדרישות הדיירים בבניין.
שיפוץ חדר מדרגות – צביעה מחדש, תיקון פגמים וסדקים, ריצוף מחדש, התקנת מערכת תאורה חדישה \ חכמה, התקנה של מראה גדולה, חידוש מעקות, דלתות וחלונות ועוד.
עיצוב חיצוני – ריצוף מחדש של סביבת הבניין ושבילי הליכה המצויים בו, עיצוב הגינה ושתילה של עציצים וצמחיה המתאימה לבניין.
הרחקת יונים – אחת ממכות המדינה הגדולות היא יונים אשר עושות צרכים ומרעישות בבניינים רבים. במהלך השיפוץ מומלץ להתקין רשת נגד יונים ואמצעים נוספים למניעת הבעיה בעתיד.
אין כל ספק כי השקעה שכזו בשיפוץ מבנה בו אתם מתגוררים תעלה את ערך הבניין בשכונה ותשביח את שווי הדירות שבאותו הבניין כמו גם תעלה את איכות הסביבה והחיים של המתגוררים בו.בוא נשוחח על השיפוץ הבא שלך
חייג 073-205-1218 
או מלא פרטים ונציגנו יחזרו במהרה
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק