שיפוץ כללי


שיפוץ כללי לבית מגורים הינו חובה עבור כל מי שרכשו בית זה עתה או כל מי שמתגוררים באותו הבית מזה עשרות שנים והגיעו להחלטה שיש לחדש ולרענן את הבית על מנת שתנאי המחייה בו יהיו טובים יותר.
כל מי שרכשו זה עתה בית מגורים שאינו חדש וכל מי שמתגוררים באותו בית מגורים מזה שנים רבות יודעים כי שיפוץ כללי הוא לעתים חובה שיש לעשות על מנת להתאים את הדירה לצרכים שלהם ועל מנת שאיכות החיים שלהם במגורים במקום תעלה.
 
שיפוץ כללי לדירות מגורים שכאלו כולל פרמטרים רבים וחשוב לבחור קבלן שיפוצים בעל יכולת לתת מענה כללי לכל צרכי השיפוץ אם בכוחות עצמו או באמצעות קבלני משנה מתמחים שיעבדו תחת פיקוחו הצמוד.

מה כולל שיפוץ כללי:


קווי חשמל ותקשורת
 
הטכנולוגיה ועומס מכשירי החשמל והמחשב בבית מחייבים התאמה של נקודות חשמל ותקשורת על פי צרכי דיירי הבית וניצול מקסימאלי של כל נקודה שכזאת. הדרך הטובה ביורת בשיפוץ כללי היא להשקיע בחיווט של קווים אלו בתוך קירות הבית כך שיהיו סמויים מהעין ויתחברו אל קופסאות של נקודות חשמל ותקשורת השקועות בקיר לשיפור הנראות העיצובית והשימושיות.
שירותים וחדר רחצה
 
רבים מעדיפים כיום לוותר על האמבט האליפטי ולהשקיע במקלחון מודרני עם מערכת ניקוז חזקה ויחידת "דוש" מודרנית עם פתחים רבים לשליטה תנועת המים כמו גם באיטום שטח הרחצה בזכוכית מעוצבת. אל אלו מצטרפים שירותים תלויים המאפשרים גישה נוחה יותר לניקיון האזור וכמובן ניאגרות השקועות בקיר שמאחור כך שהן סמויות מן העין וחוסכות מקום רב כמו גם משפרות את עיצוב החלל במקום.
ריצוף ופרקט
 
המרצפות הישנות בעלות הנקודות המרגיזות כבר מזמן אינן מודרניות וכיום בוחרים בין ריצוף הכולל משטחים גדולים (60על60 וכדומה) בצבעים ומרקמים מגוונים לבין פרקט עץ יוקרתי המעניק מראה אירופאי לבית. העניין הוא בעיקר שאלה של נוחות והשתלבות של הרצפה בכלל עיצוב הבית מחדש.
צבע וטפטים
 
הצבע הלבן על הטיותיו השונות שולט בישראל מזה עשורים רבים. כיום נהוג להעניק יותר צבעוניות לבית עם הבדלים בין חדרים שונים ובעיקר חדרי השינה הפזורים בבית. כל אחד מקבל צבע המדבר אליו ומשתלב עבורו טוב יותר עם העיצוב הפנימי בחדר שלו. כמו כן הטפטים חזרו ובגדול ולא מדובר באלו העתיקים והמשעממים אלא בכאלו הכוללים צילומים או ציורים מודרניים שנועדו לכסות קיר שלם או את כלל קירות החדר.
שיפוץ כללי לדירה כולל עוד נושאים רבים שיש לטפל בהם אך אין כל ספק כי עבודה עם תכנון נכון וביצוע של קבלן שיפוצים מקצועי יביאו אתכם לדירה מעוצבת בדיוק כמו שחלמתם עם נוחות מחייה גבוהה.

​​​​​​​
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק