שיפוץ סוויטות וחדרי אירוח
 
 משרד התיירות, מגדיר את סוגי המלונות וחדרי האירוח בארץ בתקנים ודרישות שנדרשים לצורך תכנונם בארץ.ישנן דרישות ביטחון, כגון תקני בטיחות לכיבוי אש, רישוי עסקים, משרד הבריאות וגופים אחרים שנדרשים לאישור פעילותם של מתחמי אירוח, הוסטל וכן הלאה. היום, חדרי האירוח, הפכו להיות יותר טרנדיים בגלל הבדלי המחירים , העיצוב, הגישה והנוחות. חדרי האירוח, מגיעים היום לרמות עיצוב ונוחות שאין בבתי מלון אחרים בארץ. בכל פעם, בעל מתחם סוויטות וחדרי האירוח, עורך שיפוץ סוויטות וחדרי אירוח, על מנת לעמוד בתחרות הרבה ולקבל כמה שיותר לקוחות שיתלהב וימליצו על המתחם.
 
כל מתקן מלונאי, הכולל אף חדרי אירוח וסוויטות, חייב לעמוד בתקנים של הרשויות. ישנם יזמים שלוקחים על עצמם את העיצוב וכוללים גם את מעצבי הפני והאדריכלים שיתכננו היטב את פרויקט השיפוץ לשביעות רצון בעל המתחם וסוויטות האירוח.
 
היתרון בשיפוץ של סוויטות וחדרי אירוח
 
כאשר מדובר על מתחם בין 10-20 חדרים וסוויטות אירוח, ההשקעה תהיה פחותה מאשר בתי לון גדולים או בינוניים שמספר חדריו הוא פי כמה וכמה. זו הסיבה שניתן יהיה להשקיע כמה שיותר במתחמים מסוג זה. הרבה מעצבים רואים את הפרויקט של שיפוץ סוויטות וחדרי אירוח כאתגר. ניתן למצוא היום חדרי אירוח מרהיבים ביופיים, כאשר הם מעוצבים בטוב טעם. המעצבים חשבו על הנוחות, האווירה, חניית הרכב וכל מה שיגרום להרגשה טובה בקרב מי שמתארח במלון.
 
גם על  פינות של עבודה, כגון אינטרנט חשבו המעצבים, היות ובחדרים אלה, עשויים להגיע אנשי עסקים ואם יהיה להם שירותים יעילים בחדרם כגון אינטרנט, הם ימצאו כי המקום נוח מכל הבחינות ויהיו לקוחות קבועים של בעל מתחם האירוח.
 
פינה רומנטית ומעוצבת בטוב טעם
 
זו ההרגשה שמי שמגיע לחדרי האירוח צריך לחוש, כאשר הו גונב כמה שעות מדי פעם עם בת הזוג או הידידה שאיתה הוא נמצא לבילוי דיסקרטי. מיטות עם אפריון, גוונים רגועים, ג'קוזי מפנק שמתאים לשניים, פריטים מיוחדים שיקנו אווירה רומנטית, לכל מי שמתארח במקומות אלה. כל האלמנטים הללו חשובים ולכן מעצבי הפנים כאשר הם מתחילים בפרויקט השיפוץ של חדרי האירוח באזורים השונים בארץ הם לוקחים אופציות שונות ורעיונות שיגרמו לחדרים להיראות מעוצבים, רומנטיים ויוקרתיים.
 
מי שמעוניין לשפץ את הכנסתו, כבעל מתלם של סוויטות וחדרי אירוח, יודע כי החדשנות בעיצוב היא גורם חשוב ולכן, יש להיות מודכן על מנת לגבור ע התחרות הרבה של מתחמי חדרי האירוח בארץ.
 
 
 
 
 
 
 
 

קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק