שיפוץ גגות


ישנם דברים שאין אנו יכולים לדלג עליהם, כמו איטום גגות. ההזנחה  איטום בזמן הנכון, עשויה לפגוע לערער את המבנה ואפילו לגרום לקריסה.יש  שיטות איטום שונות, המתאימות לכל גג, כשאר מתאימים את שיטת האיטום לחומרים שממנו בוצע האיטום האחרון. ניתן לבצע איטום בזפת, כל 3 שנים ואיטום שהוא יעיל וחזק יותר, ללא לכלוך מיותר, באמצעות יריעות ביטומניות, המגיעות כבר עם שכבה של זפת. איטום זה, הינו יעיל ומחזיק מעמד עד ל-10 שנים. יש לציין, כי לא רק שיטת האיטום עשויה לקבוע את האיטום עצמו, כי אם השימוש בגג. אם הונחו עליו חפצים כבדים, האיטום עשוי להיפגם וייתכנו סדקים, מה שמצריך איטום מחדש.
יש לבצע איטום כבר לפני תחילת החורף, כך ממליצה לנו חברת ארגמן איטום,  אשר קיימת מזה 25 שנה והיא אחת החברות  הידועות ביותר לאיטום גגות ומבנים. המים, מחלחלים דרך סדקים או נקבים, אפילו אם הם קטנים, לא משנה אם בסדק הינו בלתי נראה, חלחול של מים, עשוי לחדור לקירות של פנים הבית ולגרום לנזק רב. 

איטום גגות  בזפת - שיטה עתיקה?

ישנן 3 שיטות לאיטום גגות כאשר כל אחת מהן, מתאימה לסוג גג שונה. השיטה העתיקה ביותר שהייתה השיטה היחידה לפני כמה עשורים, עבור איטום, הייתה שיטת הזיפות.  באמצעות זפת חמה, היו מורחים על גג נקי ויבש את הזפת שהתייבשה ואטמה את הגגות .העלות הנמוכה של שיטת הזיפות עדיין גורמת לאנשים רבים להשתמש בשיטה זו, אך עם זאת, יש לדעת, כיצד לעשות שימוש בזפת, היות וזפת הינה צמיגית שיש לדעת כיצד להכין אותה. מקובל למרוח, לפחות שתי שכבות של זפת ואם מצב הגג הוא לא טוב, כדאי למרוח אפילו שלוש שכבות.
החיסרון בשיטה זו, הוא הצבע השחור של בזפת שקולט חום. חברת ארגמן איטום גגות, מבצעים זיפות אך  מורחים שכבת דבק אקרילי לבן, בכדי שבקיץ, לא יהיה חם מדי בבית.

איטום ביריעות ביטומניות- האיטום הכי פופולרי

השיטה השנייה הפופולרית ביותר ומומלצת ע"י חברת ארגמן איטום גגות, הינה איטום ביריעות ביטומניות.. חברת ארגמן איטום גגות שפועלת כבר כמה עשורים בשוק האיטום, ממליצה על שיטה זו, שהיא ללא לכלוך, האיטום הינו חזק ומחזיק מעמד למשך 10 שנים. גם האחריות בשיטת איטום זו, הינה לעשר שנים, כך שזה רק מראה , כמה השיטה הזו יעילה. חשוב לדעת, כי יריעות ביטומניות, משמשות גם לאיטום של רצפות וקירות, מפני חדירה של מים.
שיטה נוספת  היא באמצעות התזת חומרים פולימריים, מה שמעניק פתרון מידי לבעיות נזילות או רטיבות, תחת המרצפות, למרות שהשיטה הטובה והיעילה יותר לאיטום מסוג זה, הינה להרים את המרצפות ולהניח את היריעות שאינן סופגות לכלוך. מדובר על כושר עמידות די גבוה, אך שיטה זו תהיה יעילה רק באמצעות פעולה יסודית של הרמת המרצפות.

אז תתחילו לחשוב גבוה ולהיות מאושרים עד הגג...

הבית הוא הדבר הכי יקר לנו מבחינת הרכוש, עובדים יומם וליל על מנת שתהיה קורת גג לראשינו, אבל גם הגג עצמו, חייב להיות בטוח ואטום, כך שיבודד מפני קור, חום וגשמים. אף אחד, אינו מעוניין לדמיין את עצמו בימי החורף יושב בסלון, כאשר דלי גדול נמצא באמצע הסלון שיקלוט את המים שנוזלים מן הגג... זה הזמן לבדוק את האיטום שלכם, במיוחד סוף הקיץ ולקרוא לחברת ארגמן איטום גגות, כך שהיא תוכל לייעץ ולסייע לכם בחידוש איטום יעיל.
 

 
 
  
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק