שיפוץ בתים

 
לפעמים עבודות כגון שיפוץ בתים, עשויות להיות שונות האחת מהשנייה ולכן, יש לבחור היטב חברה שמתמחה בתחום שיפוצי דירות ובתים. יש לבחון היטב את החברות השונות ולבחור על פי הוותק, המלצות, מחיר, אמינות ועוד. כולנו בכל כמה שנים בהתאם לשינוי באורח החיים נצטרך לשפץ את ביתנו. השינוי הזה וההתחדשות זקוקה לכולנו. יש כאלה שיחליטו כי במקום לרכוש דירה חדשה או בית חדש, הם יעדיפו לשפץ את הבית הקיים, מה שיעלה להם הרבה יותר זול ויהיה משתלם להם מכל הבחינות.


 
 ראשית הבית יתוכנן על פי הצרכים של בני הבית, ינוצל נכון בכל חלל על פי תכנון נכון ומדויק של בעלי מקצוע כגון אדריכל, שיוכל להפיק את המקסימום מהבית ושנית, ערך הבית יעלה הרבה יותר מאשר המחיר שתוציאו על השיפוץ עצמו.

 
אם ראיתם בית של קרובים ששופץ והתלהבת ממנו בררו מי קבלן השיפוצים

 
קורים מקים אשר בהם אנו מבקרים בית של חברים, שכנים או קרובי משפחה ואנו רואים כי בוצע בו שינוי מדהים. היות וגם אנו מתכננים לערוך שיפוץ בבית, מן הסתם כדאי לבקש את הטלפון של חברת השיפוצים וזאת, רק לאחר שביררנו את העלויות והשווינו , כך שמצאנו שהעלויות הן סבירות בהחלט. כל בית יכול להיות משופץ באופן שונה וזאת על פי הטעם האישי ואורח החיים של בני הבית. למשל המטבח יתוכנן על פי אורח החים של בני הבית, אם הם מרבים לאכול בחוץ, או שאוהבים לבשל בבית ולארח אנשים.

​​​​​​​

ערכו חוזה וכתב כמויות לפני השיפוץ

 
דבר שהוא חשוב לא פחות הוא לערוך חוזה מסודר עם חברת השיפוצים, כך שתוכלו לדעת מה הזמנים של כל שלב, מתי תתחיל עבודת שיפוץ בתים ומתי היא תסתיים. יש לציין את כתב הכמויות, את תנאי התשלום וכדומה. מאוד חשוב לא לשלם מראש לקבלן, כי אם בשלב ,שלב, כך שלא יהיה מקרה שהקבלן ייעלם לכם עם הכסף מה שקרה להרבה אנשים עם חברות שיפוצים או  חאפרים שונים. בדרך זו, תהיו סמוכים ובטוחים שהעבודה תדפוק כמו שעון ויהיה לכם בית משופץ, בדיוק על פי התכנון ש הזמן שנקבע בחוזה.

 
 על מנת לשפץ בתים יש צורך בידיים טובות

 
אם כבר אנו חושבים להפקיד את הנכס שלנו בידיים בטוחות, כדאי כי נמצא חברת שיפוצים שיש לה את כל בעלי המקצוע החשובים, ממהנדס בניין, ארכיטקט, אנשי מקצוע בתחומים השונים של בנייה, אינסטלציה, חשמל, ריצוף, עבודות גבס, עבודות תשתית ועוד. חברה כזאת שמאגדת  את כל בעלי המקצוע הללו כבר מעל ל-30 שנה היא חברת ידיים טובות שמתמחה בכל סוגי עבודות השיפוץ הכוללות שיפוץ בתים, משרדים, חנויות ומבנים ציבוריים. כל העבודה הינה תחת פיקוח של קבלן וותיק, כך שהעבודה מתבצעת על פי השלבים וכל שלב מדווח לבעל הבית על פי התכנית שהוכנה מראש.
 
 

בוא נשוחח על השיפוץ הבא שלך
חייג
072-392-2201 
או מלא פרטים ונציגנו יחזרו במהרה
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק