שיפוץ בית קרקע

 
כשאנו ניגשים לעצב בית פרטי זה יהיה שונה לחלוטין מעיצוב של דירה בבניין משותף. השינויים בשיפוץ של בתי קרקע הם גמישים, במיוחד כאשר מדובר על שיפוץ של חדרים רטובים, ניקוזים ותשתיות. החובה להתייחס לחוץ הבית תהיה כפולה מבחינת האחריות שייקח על עצמו האדריכל, המהנדס וכל מי שיהיה מעורב בשיפוץ. למשל הצורך לבצע שינוי במפתחים של הבית הוא גדול ומפתה כי אין אנו תלויים בעיצוב סטנדרטי ומחייב של הדירות האחרות ויש לנו את החופש המלא לבצע את השינויים הרצויים לנו. יש לציין כי כל תכנון בבית הפרטי, ייתכן ויש להמציא אישורים מיוחדים מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה.
 ​​​​​​​
עיצוב או שיפוץ בית קרקע, יהי קל בהרבה יותר מאשר עיצוב דירות כי אין תלות והתחשבות בשכנים בבניין וישנה יד חופשית לבצע עיצוב שונה ומיוחד מחוץ למבנה עצמו.. אם מדובר על שיפוץ מאסיבי יותר, כדאי כי מהנדס בניין, יפקח על כל הליכי השיפוץ ולפני שלב השיפוץ, יכין שרטוט של תכנית השיפוץ שיש לבצע בבית הקרקע. מומלץ לבצע את כתב הכמויות  לפי מסגרת התקציב ותכניו השיפוץ. בתכנית השיפוץ של בית פרטי צמוד קרקע, יש לכלול עודות כמו טיח צבעוני למעטפת הבית, מרזבים לניקוז מי הגשמים, בדיקה יסודית של איטום הבית ואם יש צורך באיטום מחדש זה השלב הראשון שיש לבצע לפני השיפוץ. בדיקת מערכות האינסטלציה ואם זה הזמן להחליפם, אין הזדמנות טובה יותר מזו.

 
השבחת בית קרקע באמצעות שיפוץ כללי מקצועי

 
כל בית שישופץ, הערך שלו יעלה בהרבה ולכן, יש להשקיע בו. ההשקעה תתגמד בהשוואה לערך הנכס שיעלה הרבה יותר מאשר המחיר שהשקעתם בשיפוץ. יש להציב פיגומים וציוד משוכלל אחר שיש להשתמש בו כאשר מעוניינים לבצע שיפוץ כללי ויסודי בבית קרקע. בררו מה האישורים שעליכם להוציא בהתאם לתכנית השיפוץ והיעזרו בקונסטרוקטור, כך שיוכל לסייע לכם להשיג את האישורים בזמן, כך שתתחילו לשפץ על פי הלו"ז שייקבע מראש.
 

ידיים טובות- זה מה שאתם צריכים לשיפוץ בית קרקע

 
אחד מסוגי השיפוצים המאתגרים יותר, הינו שיפוץ בית קרקע. מדובר על שיפוץ דיי מורכב שכולל הרבה שלבים. התכנון כולל את שינוי מיקום הכניסה לבית, שינוי מהותי של כל הפונקציות. חברת ידיים טובות העוסקת מזה 30 שנה בשיפוצים של כל סוגי המבנים, תשמח לבצע עבורכם שיפוץ בית קרקע בדרך המקצועית ביותר וע"י טובי כל בעלי המקצוע הנוגעים בדבר. תוכלו לבצע באמצעות חברת ידיים טובות, ביטול והקמה של חללים פנימיים חדשים, תכנון מפתחים חדשים לחלונות ולדלתות, עבודת נגרות מורכבת של מטבח, אמבט ועוד, איתור של חומרי גלם איכותיים לעיצוב פנים הבית ועוד הרבה שלבים שיש לבצע עד לקבלת בית מושלם שייראה חדש ושונה ע"י החברה המובילה בשיפוצים שידועה במוניטין הטוב הוותק שלה, כבעלת ידיים טובות.
 
 

בוא נשוחח על השיפוץ הבא שלך
חייג
072-392-2201 
או מלא פרטים ונציגנו יחזרו במהרה
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק