שיפוץ בית משותף

 
לא לכולם יש את הקריטריונים לתכנית של תמ"א 38 במידה וגם אתם מאלה שהתכנית לא מתאימה לקריטריונים, כדאי כי תתחילו להתעניין על שיפוץ בית משותף. ישנן חברות שיפוצים גדולות שיש להן את המכשור לשיפוץ החיצוני של בית משותף, כך שייראה חדש ורענן, באמצעות כמה שיפוצים כמו צביעה חיצונית של כל המבנה, החלפה של הריצוף בלובי, שיפוץ מעליות והחלפה של שער כניסה. ישנן חברות קבלניות שמתמחות בשיפוץ ושדרוג של בית משותף והם תחילה מראים את ההדמיה התלת ממדית, כך שוועד הבית והדיירים, יוכלו לראות כיצד ייראה הבניין בו הם גרים לאחר השיפוצים.

בתמונה בית לאחר שיפוץ

עלות ההפקה של הדמיה תלת ממדית היא לא גבוהה כלל, כך שכדאי יהיה לראות או להעיר לקבלן השיפוצים מה אתם מעוניינים שיהיה בבית המשותף, מה שיעלה הן את איכות החיים של הדיירים והן את ערך הבניין והדירות שבו.


בררו באופן מעמיק מול הקבלן את סוג השיפוץ בבית המשותף

 
תחילה, השלב הראשון של שיפוץ הבניין המשותף, יהיה ישיבה עם דיירי הבניין, כך שירשום לפניו לגבי סוג ואופי השיפוץ שעליו לבצע. חשוב שיהיה פוקוס מסוים והבנה לגבי מטרת השיפוץ של המבנה. יש להבין עד לאיזו רמה של שיפוץ הדיירים מעוניינים להגיע, מה התקציב העומד לרשותם, האם יש להמציא אישורים מיוחדים מהעירייה לגבי השיפוץ וכדומה. אם מדובר בצביעה חיצונית של המבנה, גירוד הצבע הקיים, מריחת טיח חדש. אם מדובר על חיזוק העמודים התומכים בבניין, יש להוסיף בטון לחיזוקם.
 
 במידה ויהיה צורך בתוספות של מבנה כמו ממ"ד או מרפסות, המחיר של שיפוץ הבניין המשותף ישתנה ויעלה הרבה יותר וכמובן האישורים מהעירייה או מהוועדה המקומית לבנייה יעלו אף הם ויידרש זמן להמצאתם ואישורם הסופי.

שיפוץ בית משותף ע"י ידיים טובות

 
לא כל חברת שיפוצים, מסוגלת לשפץ בית משותף, לשם כך נדרש ידע רב ומקיף, הרבה שנות וותק בתחום ובניינים רבים שכבר עברו שיפוץ ע"י החברה. חברת ידיים טובות הינה בעלת ניסיון של למעלה מ-30 שנה והיא מעסיקה אנשי צוות רבים ומקצועיים בכל מיני תחומים הקשורים לשיפוץ. חברת ידיים טובות, חרטה על דגלה עבודה נקייה, אמינות ועמידה בזמנים, תוך שימוש בכלים מקצועיים משוכללים.
 
החברה תלווה אתכם משלב התכנון עד סיום הפרויקט. תוכלו לבקש מהחברה כתובות של מבנים משותפים שהחברה עשתה בהם שיפוץ מאסיבי, כמו תמונות של לפני ואחרי וכן פנייה לוועדי הבתים שהסתייעו בחברת ידיים טובות, כך שתוכלו להיות בטוחים כי ביצעתם את הבחירה הכי נכונה.
 
 
   
 
 
 
 

בוא נשוחח על השיפוץ הבא שלך
חייג 072-392-2201
או מלא פרטים ונציגנו יחזרו במהרה
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק