קבלני שיפוצים


רכשתם זה עתה בית חדש ואתם רוצים להתאים אותו לצרכים שלכם? על מנת לבצע זאת תזדקקו לשירותים של קבלני שיפוצים שונים או קבלן שיפוצים מקצועי ראשי שינהל עבורכם את פרויקט השיפוצים. 

עוד על קבלני שיפוצים במאמר הבא.


כל מי שרכשו בית בשנים האחרונות סביר להניח כי עשו זאת במסגרת רכישה של בית "יד שניה" שכן בתים חדשים נבנים בהיקפים קטנים בעשור האחרון ועל כן מצוקת הדיור הגדולה והמחירים שהאמירו פלאים בעשור הזה בכל רחבי ישראל ובעיקר בתל אביב והמרכז.
 
רכישה של בית שאינו חדש מחייבת פעמים רבות שיפוץ יסודי שלו והתאמה של הבית לצרכים של הרוכשים הטריים שכן הרכב הדיירים החדש עשוי להיות שונה מזה שקדם לו ולעתים מדובר בבית שלא עבר כל שיפוץ יסודי והתאמה לחיים המודרניים מזה עשורים רבים.

מי אחראי על שיפוץ דירות שכאלו?

מי שאחראים על השיפוצים הם קבלני שיפוצים המתמחים בשיפוץ של דירות יד שניה והפיכה שלהם למודרניים ומותאמים לצרכי בעלי הדירה החדשים. קבלני שיפוצים הם בעלי מקצוע בתחום הבנייה שנחשבים בעלי ידע מקצועי מוסמך בנושא ספציפי אחד או יותר (חשמל, אינסטלציה, ריצוף וכו') ובמסגרת עבודתם הרבה צברו ניסיון וידע גם בתחומי בניה נוספים.
כעת הם מספקים שירות מקיף של שיפוץ לדירות ועסקים במסגרת הידע והיכולת שלהם או באמצעות שכירת קבלני משנה לעבודות ספציפיות הדורשות התמחות נקודתית שאין הם יכולים לתת עליה מענה אך הם יכולים לפקח על העבודה ולכלול אותה בפרויקט השיפוצים כולו.

במה מתמחים קבלני שיפוצים?

קבלני שיפוצים מתמחים כאמור בתחומים שונים בענף הבנייה, אם ברמה מקצועית גבוהה תחת ביצוע ישיר שלהם או באמצעות פיקוח על עבודות של קבלני משנה לשיפוצים.

בין התחומים העיקריים שתחת עיסוקם של קבלני שיפוצים:

חשמל ותקשורת: התאמה של נקודות החשמל לצרכי הדיירים החדשים, חיווט של חוטי חשמל ותקשורת בתוך הקירות והוספת תלת פאזי במידת הצורך.
אינסטלציה: תיקון או החלפה של צנרת מיושנת, חלודה או פגומה, הוספה של מערכת מים חמים חדישות, שינוי מיקום של ברזים ואסלות וריענון חדר הרחצה.
ריצוף וחיפוי: ריצוף של הבית במרצפות מודרניות, שימוש בפרקט עץ, חיפוי קירות חיצוני או פנימי, החלפה של חיפוי ישן במטבח ו\או בחדר הרחצה.
עבודות גבס: עיצוב דקורטיבי בסלון, הנמכת תקרה, בניה של מעטפת או דלפק מעוצב לטלוויזיה, חציצה בין חדרים או מתחמים שונים בדירה ועוד.
קבלני שיפוצים מקצועיים יספקו עבודה כוללת תוך כדי עמידה בסטנדרט בניה מודרני גבוה, הקפדה על מסגרת התקציב ובעיקר על לוח הזמנים של הפרויקט.​​​​​​​
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק