קבלן שיפוצים- ידיים טובות 


אחד המקצועות הפעילים ביותר בשוק העבודה הישראלי הוא זה של קבלן שיפוצים. מדי יום ביומו אלפי דירות ברחבי הארץ עוברות שיפוצים ברמה כזו או אחרת ולשם כך יש צורך בשירותי קבלן שיפוצים מקצועי ואמין. 

עוד על כך במאמר שלפניכם.
ענף הנדל"ן בישראל נחשב לנושא החם ביותר בשנים האחרונות בכל מהדורות החדשות בטלוויזיה ובמדורי העיתונים השונים. יוקר המחיה בישראל והיעדר דירות למכירה חדשות בכמות מספקת יוצרים שוק נדל"ן בעייתי ובועתי בעיניי רבים.
בהיעדר דירות חדשות מספיקות, מה שקונים ומוכרים מרבית הזמן הוא דירות יד שניה עם 20 ,30 או 50 שנות וותק ובעקר כאלו הדורשות שיפוץ ברמה כזו או אחרת על ידי הבעלים החדשים על מנת שיתאימו לצרכים שלו ובעיקר על מנת שיתאימו לעידן הנוכחי אם אינם במצב שכזה. מי שאמון על ביצוע השיפוצים הללו הוא קבלן שיפוצים הנשכר לצורך כך ואחראי על ביצוע הפרויקט עבור בעלי הדירה החדשים.

במה עוסק קבלן שיפוצים:


ריצוף וחיפוי: החלפה של הרצפה או של חיפויי קירות במטבח וחדר האמבטיה. כמו כן אפשרי חיפוי חיצוני לבית או התקנה של פרקט עץ.
עבודות צבע: צביעה של קירות הבית, בניגוד לעבר כיום יותר בעלי דירות מעדיפים לצבוע את הדירה בצבעים שונים ובהתאמה לכל חדר בבית (בן, בת, הורים וכדומה).
עבודות גבס: הנמכות תקרה, מסגרת ו\או דלפק לטלוויזיה בסלון הבית, קירות חוצצים בין חדרים או חלוקה של חדרים מחדש על פי צורך נוכחי.
עבודות חשמל: חיווט של קווי חשמל ותקשורת בתוך הקירות, הוספת נקודות חשמל ו\או שינוי מיקום של נקודות שכאלו על פי צרכי בעל הבית.
עבודות אינסטלציה: החלפה של צנרת מים וביוב בכל הבית או תיקון יסודי של נקודות בעייתיות בצנרת קיימת. כמו כן אפשרות של הוספת מערכות חימום מים בחשמל או גז בשיטות מודרניות.

עבודות איטום: איטום של גג הבית אם מדובר בבית פרטי או איטום של נקודות הסובלות מרטיבות או נזילות כרוניות.
עבודות אלומיניום: החלפה או התקנה של חלונות אלומיניום מודרניים, התקנה של תריסים חשמליים, חלונות הזזה להפרדה בין חדרים או מרפסת ואף התקנה של גדרות אלומיניום או סככות מבוססות אלומיניום או על בסיס אלומיניום.
אין ספק כי קבלן שיפוצים מקצועי יודע לתת מענה למרבית סוגי העבודות הללו או לכולם ואם לא כך הדבר הוא תמיד יכול לשכור שירותי קבלן משנה לשיפוצים בנושא ספציפי בו אינו מתמחה ולהיות אחראי על כל פרויקט השיפוצים בשלמותו כבעל מקצוע וניסיון בתחום זה.
​​​​​​​
בוא נשוחח על השיפוץ הבא שלך
חייג 073-205-1218 
או מלא פרטים ונציגנו יחזרו במהרה
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק