מה זה קבלן גבס, למה צריך אותו וכיצד בוחרים בעל מקצוע מומלץ?

עם התפתחות המדינה ויוקר המחייה בישראל עלויות הבנייה עלו להם והפכו לגבוהות מאד, בעלי בתים פרטיים או משרדים נוטים לחפש דרכים שונות למציאת פתרונות להוזלת הבנייה והשיפוצים, אחת הדרכים הטובה והפופולארית ביותר היא בנייה באמצעות גבס.
בנייה בגבס היא זולה ביחס לשאר הדברים הידועים והמוכרים ובאמצעות שימוש במסלולים,ניצבים ולוחות אפשר לבנות כמעט כל דבר בצורה חזקה, עמידה ואסטטית.


מזה בעצם גבס ?

מדובר במינרל רך מאוד המכיל סידן, גופרית ומים והרכבו הכימי הוא CaSO4·2H2O.
הוא מוצר זול וידידותי לסביבה הרבה יותר ממוצרים סינטטיים אחרים. מאחר והחומר רך וקליל הוא מאפשר בקלות לעצב ממנו צורות שונות המקנות מראה אומנותי או פונקציונאלי, בהתאם לצרכי הלקוחות השונים.
באמצעות גבס ניתן לבנות מחיצות, קירות, הנמכות תקרה, מזנוני טלוויזיה, מדפים ועוד…
ישנם כמה וכמה סוגים של לוחות בהתאם לאופי העבודה, לדוגמא במידה והינכם מעוניינים לעשות שימוש בלוחות בחדרי אמבטיה ובאזורים לחים ניתן להשתמש בלוחות ירוקים אשר ייוצרו במיוחד על מנת להיות עמידים למים ולרטיבות.
כאשר אתם מעוניינים לבנות קירות חיצוניים שיחזיקו מעמד בגשם, שמש, רוחות ושינויי טמפרטורה כדאי מאוד להשתמש בלוחות צמנט בצבע אפור, המשולבות בדרך כלל עם בטון ומקנות חוזק ועמידות יתר.
כמו כן הלוחות מגיעים בעובי משתנה בהתאם לצרכי הלקוח והממצאים בשטח, ניתן לבנות כמעט כל גודל ו/או עובי על מנת להמשיך בנייה קיימת מבלי לפגוע באחדות והסימטריה של הבית.

מה תפקידו של קבלן גבס ?

קבלן הגבס הוא האיש המתקין את לוחות הגבס והפרופילים של הפח וכן את כל אביזרי הגבס הנחוצים לבנייה, שיפוץ, בידוד תרמי ובידוד אקוסטי וכמובן להגשה לרמת גימור הגבוה ביותר ע"י שימוש בתחבושות, פינה משתנה ושפכטל אמריקאי.
קבלן גבס בדרך כלל מגיע לבחון את העבודה ותנאי השטח במקום ועפ"י הממצאים בשטח וכמובן צורכי הלקוח עליו לקבל את ההחלטה כיצד לבצע את עבודות הגבס. ישנם מקרים בהם איש הגבס יאלץ לעשות שימוש בלוחות גבס שונים או לחלופין לבצע בידוד אקוסטי על ידי צמר סלעים או חומר בידוד אחר.
איש הגבס בדרך כלל מכין גם את התשתית החשמל הנדרשת על מנת שכאשר הוא יסיים יגיע החשמלאי ויוכל להעביר את החוטים ולחברם בצורה תקינה ובטיחותית.

כיום ישנם שילובים רבים של גבס ועץ או לחלופין גבס עם זכוכית.
על גבי לוחות הגבס ניתן גם להתקין קרמיקה ולבנות חדרי אמבטיה שלמים ולהיות בראש שקט.
ברוב המקרים לצד איש הגבס ישנם עוזרים מקצועיים אך אחריות על גמר העבודה מוטל על קבלן הגבס.
במסגרת עבודתנו המקצועית נוכל לספק לכם במקרה הצורך את כל עבודות שיפוצים,שיפוץ,שיפוצניק,קבלן שיפוצים,קבלני שיפוצים,
ובמסגרת איזור הפעילות שלנו אנו מבצעים שיפוצים בצפון,שיפוצים בקריות,שיפוצים בחיפה,שיפוץ מבנים,שיפוץ מקלטים,עבודות שיפוצים,

אז אם אתם צריכים שיפוץ כללי או שיפוצניק בקריות שיגיע אליכם בהקדם האפשרי ויתפור לכם את הבעיה ,קבלני שיפוצים בקריות.
לרשותכם קבלן שיפוצים בקריות ממוץ מאוד שיגיע לביתכם עם המלצות וחוות דעת מלקוחות ועבודות קודמות שהוא ביצע.
במידה ואתם גרים בחיפה ואתם מחפשים שיפוצניק בחיפה אנו נוכל לעזור לכם גם בזה מאחר וזה איזור הפעילות שלנו.
ידיים טובות-9
מדוע כדאי לקחת קבלן גבס?
רבים שואלים את עצמם מדוע בעצם עליהם לשכור את שרותיו של קבלן הגבס ולא לעשות את זה באופן עצמאי ולחסוך הרבה כסף ?! אז לעיתים ישנם מקרים בהם אנשים בלי חוש טכני וזמן פנוי יוכלו לבצע עבודות הגבס הפשוטות אך כנראה שהפיניש שלהם לא יהיה יפה.
כמו כן במקרים רבים דרוש ידע וניסיון על מנת לבנות קונסטרוקציה נכונה עפ"י התקנים וזאת על מנת שחס וחילה לא יקרה מצב של קריסת קיר הגבס או ההנמכה וכמובן הכי חשוב שעבודת הגבס זה הפיניש.
אך אם אתם לא בוטחים בעצמם ויש לכם ניסיון בתחום עדיף לקרוא לאיש גבס על מנת שלא לעבוד פעמיים ולבסוף לסיים עם עלות כפולה במקום חיסכון.
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק