​​​​​​​שיפוץ דירה ושילוב פרקטים

 
בכל כמה שנים, אנו זקוקים לשיפוץ שישנה לנו את מראה הדירה והתחושה בה, אך מצד שני בגל המחירים היקרים, הן של חומרי הגלם והן של בעלי המקצוע השונים נחפש דרכים יעילות שיחסכו לנו בהוצאות. אחד הגורמים היקרים בשיפוץ, הינו החלפת הריצוף. היום, כאשר נחליף או נהיה מעוניינים להחליף את מראה הריצוף, נוכל לבצע שיפוץ דירה בשילוב פרקטים. אין צורך לפרק ריצוף כשאר מתקינים פרקטים, הדבר שיש לבצע הוא לבדוק א הרצפות ישרות ואם יש צורך לתקן מרצפת שזזה או יצאה ממקומה. המחיר יהיה זול בהרבה, כאשר תחליפו פרקטים והמראה יהיה מרהיב ויוקרתי.

                       
 
ניתן למצוא פרקטים מסוג למינציה, הנראים ממש כמו פרקטים מעץ, אך הם בעלי דרגת שחיקה גבוהה והם בעצם דימוי עץ. המחירים, יהיו נמוכים במיוחד מאשר של פרקטים עץ וכן, ישנם מבצעים ועודפים שכדאי להתעניין בהם.
 
ללמוד להתאים את הגוון של הפרקטים בהתאם לסגנון וגודל החללים
 
יש לדעת ולהתאים את גוון הפרקט לחללים השונים בדירה. למשל חללים קטנים, יש לבחור עבורם גוונים בהירים יותר של פרקט, היות והכהים יקטינו את החללים מהבחינה האופטית. יש להיעזר עם מתקין מקצועי, אש יוכל להתקין עבורכם בצורה מקצועית את הפרקטים. ניתן למצוא מחירים זולים של פרקטים מעודפים שונים וכן, מבצעים של אולמות תצוגה המתמחים בשיווק של פרקטים  איכותיים.
 
גם התחזוקה של הפרקטים היא קלה ולכן, אנשים רבים מוצאים את ההזדמנות הנכונה ובעת שיפוץ דירה ושילוב פרקטים, הם מוצאים גם מחירים טובים של חומרי גלם כמו פרקט.
 
שיפוץ הבית והתחשבות בבידוד באמצעות התקנת פרקטים
 
שיפוץ דירה, יכול להיות בעל הרבה אלמנטים. יש כאלה שמעוניינים להתקין חימום תת רצפתי, למרות שהחורף בישראל אינו ארוך, אך בהחלט קר וישנן דירות שהן ישנות יותר שהבידוד שלהן לקוי. כאשר מתקינים חימום תת רצפתי, הדבר הטוב ביותר להתקין בריצוף, הינו פרקטים שהם מבודדים מקור ומצוינים למי שמתקין חימום תת רצפתי.
 
הרבה יותר נעים ללכת עם גרביים בחורף, כשאר ישנם פרקטים בחללים השונים בבית. גם חדרי השינה, נראים חמים וביתיים  יותר, כאשר מתקינים בהם פרקט.
 
לרכוש חומרי גלם זולים יותר באמצעות קבלן השיפוצים שלכם
 
ידוע, כי קבלני שיפוצים, מקבלים הנחות משמעותיות ברכישת חומרי הגלם השונים, אם קרמיקות לחיפוי הקירות של האמבט או המטבח, אם פרקטים וחומרי גלם לבנייה עצמה. כדאי כי תגיעו יחד עם הקבלן למקום בו יש לו הנחה משמעותית ותוכלו להרוויח מכך, כך שהעלות תהיה פחותה יותר, מה שיגרום לכם לחיסכון משמעותי.
 
 
 
 
 

קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק