שיפוץ והקמת בריכות שחייה

 
 אם יש לכם חצר גדולה, לבטח תחשבו על בניית בריכת שחייה. ראשית יש לקבל רישיון מהרשות המקומית אישור לתוספת הבניה, זאת בניגוד למי שבונה בריכות שחייה עיליות שאין צורך באישורים מהוועדה לבניה או מהמועצה או העירייה. יש לציין, כי בריכות שחייה הן תוספת משמעותית לבית ומשנות אותו בצורה משמעותית. כל הנושא של שיפוץ והקמת בריכות שחייה חייב להתבצע בכובד ראש שכן, אין מדובר בהוצאה קטנה ויש לדאוג כי היא תהיה בנויה היטב, שלא תהיינה דליפות, התחזוקה הנכונה חשובה, הטיפול במשאבות ועוד.
 
מומלץ כי מי שבנה את הבריכה, יטפל בשיפוץ ובתחזוקה שלה, שתכלול החלפת משאבות מדי פעם טיפול בחדר המשאבות, הפילטרים ועוד.


 

ערכו חוזה עבודה עם הקבלן שיתקין לכם את בריכת השחייה

 
בגלל שמדובר בבנייה מקצועית של בריכת שחייה בחצר ביתכם, בגג או בכל מיקום שאפשר לבנות בו בריכת שחייה, יש לערוך חוזה מסודר עם הקבלן, כך שתהיו בטוחים, כי ישנה אחריות מצדו שתיקבע בחוזה המוסדר ביניכם.. יש לבחור בקבלן מוכר שיש לו חברה של בריכות שחייה העוסקת גם בתחזוקה שוטפת של בריכת השחייה לשמירה על תקינותה ובריאות הרוחצים בה.
 
כאשר מדובר על שיפוץ והקמת בריכות שחייה, הכוונה היא אל בריכת שחייה מתועשת. בריכות אלה, בנויות מבטון יצוק ויש לתכנן אותן בעת בניית הבית, מה שיקל עליכם ועל קבלן בריכות השחייה. התכנון יהיה קל יותר, הן של הבריכה, התשתיות וחדר המשאבות של בריכת השחייה. יש לציין, כי אפילו שזה נשמע מוזר, בריכות שחייה מתועשות, הן זולות יותר, מאשר בריכות שחייה ביתיות אחרו כגון עיליות או כאלה שעשויות מפיברגלס. היתרון הנוסף הוא שהן חזקות ההרבה יותר ומקצועיות. ניתן לצפות את בריכות השחייה המתועשות בפסיפס, פורצלן או אריחים שונים וכן, להוסיף בה תאורה מיוחדת, רמקולים ועוד.
 

מערכת הניקוי והתחזוקה של בריכות שחייה ביתיות

 
לרוב, בריכות שחייה מתועשות הן אלה שהתחתית שלהן עשויה מבטון והדפנות שלה, עשיות מפלדה מגלוונת. את דפנות הבריכה, מצפים  בחומר PVC, ועליו שכבה נוספת של ויניל. ניתן למצוא מערכות חדשניות כגון מערכות סינון שהיא אחראית להוצאת עלים, חול וכדומה. מערכות הטיהור הן משוכללות ומונעות את הצורך בהחלפת המים למשך שנים. יש להחליף רק כמות קטנה של מים שמתאדה בכל יום. מערכות אלה, גורמות לתחזוקה חסכונית יותר, מה שמאפשר לאנשים רבים לבנות בריכת שחייה בביתם.
 
לפני שתחליטו לבנות בריכת שחייה ביתית, יש לתכנן את בנייתה היטב ולהתייעץ עם אנשי מקצוע שהם מובילים בתחום זה.
 
 
    
 


קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק